Filtračná kanvica EIVA (modrá)

Kód: FILQU JUG BL
39,90 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.06.2024

Filtračná kanvica Quell EIVA je určená pre tých (aj náročných), ktorí chcú piť vodu naozaj zbavenú chlóru, nečistôt a škodlivých látok. 

Vďaka unikátnej filtračnej technológii 
zlepšujte chuť vody, odstraňuje chlór, ťažké kovy a mikroplasty, odstraňuje 99,9% baktérií, mikroorganizmov, vírusov a zvyškov liekov.

Účinnosť filtrácie je násobne vyššia oproti bežne dostupným konkurenčným výrobkom, čo potvrdzuje aj nezávislý laboratórny test.

Každý člen vašej rodiny ocení doma, či na dovolenke istotu, že sa vďaka technológii vyvinutej pre NASA napijú vždy zdravej a nezávadnej vody.

Mesačné náklady na filtráciu: od 4,50 €

DOPRAVA ZADARMO: nakúpte s filtračnou kanvicou aj 3-balenie náhradných filtrov a dostanete dopravu zadarmo!

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Na trhu je veľké množstvo filtračných kanvíc, ktoré navzájom súperia dizajnom, cenou či „najdokonalejším časovačom“, ktorý vás upozorní na potrebu výmeny filtra.

Prečo si ale vlastne filtračnú kanvicu kupujete?

Pretože vám záleží na tom akú vodu pijete. Nechcete v nej mať nielen chlór a mechanické nečistoty, ale ani ťažké kovy, mikroplasty, baktérie, mikroorganizmy, vírusy, zvyšky liekov či iné nečistoty. Zatiaľ čo väčšina kanvíc sa zameriava len na tzv. senzorické vlastnosti vody, Quell reálne odstraňuje z vody viac nečistôt než akákoľvek iná filtračná kanvica.

Srdcom kanvice Quell je filtračná vložka Disruptor™. Je to je unikátna filtračná technológia, ktorá nielen redukuje chlór, odstraňuje zápach z vody a zlepšuje jej chuť ale naviac z vody odstraňuje patogény a ďalšie kontaminanty ako baktérie, vírusy, mikroorganizmy, cysty, parazity, endotoxíny, zvyšky liečiv, ťažké kovy (olovo, železo, meď) a mikroplasty.

Preto si môžete filtračnú kanvicu Quell zobrať so sebou napríklad aj na dovolenku do zahraničia a pripraviť si bezpečnú vodu na pitie pre seba a svoju rodinu kdekoľvek ste.

Nie je kanvica ako kanvica

Významný rozdiel oproti uhlíkovým filtrom (používaných vo väčšine bežných kanvíc) je v účinnosti filtrácie. Ak je pre vás podstatné do akej miery vaša kanvica odstraňuje nečistoty z vody, pozrite si rozdiely v účinnosti filtračných kanvíc v tomto laboratórnom teste alebo v tejto prehľadnej tabuľke: 

...

Filtračné kanvice Quell neodstraňujú z vody minerály. Preto ak je vašim cieľom mäkšia voda (zamedziť tvorbe vodného kameňa), zvážte použitie reverznej osmózy.

Životnosť filtračnej vložky

Vďaka zvýšenej kapacite filtračného média je odporúčaný interval výmeny filtračnej vložky až 3 mesiace. To predstavuje náklady na kvalitnú filtráciu vody menej ako 5€ na mesiac!

Ak chcete piť chutnú vodu naozaj zbavenú nežiadúcich nečistôt, Quell bude pre Vás rozhodne najlepšia voľba.

Máte ďalšie otázky?

Pozrite si tie najčastejšie (FAQ)

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné jednotky
Objem: 1,6 litra
Kapacita filtra: 480 litrov / 3 mesiace
5
13x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
IC Avatar autora | 21.01.2024
Kanvicu sme s manželkou kúpili z dôvodu úpravy pitnej vody pre našu rodinu. Dôvodom bol rozbor našej studničnej vody kde jeden parameter (Mangán, Mn) je nad kontrolným limitom 0,050 mg/l. Jeho hodnota v našej neupravenej vode je 0,122 mg/l, po prefiltrovaní filtrom EIVA klesol obsah Mn v našej pitnej vode na 0,024 mg/l, čo je skvelý výsledok a plne korešpondujúci so zverejnenou špecifikáciou tohto filtra. Predpokladáme, že aj koncentrácia ostatných negatívnych parametrov vody klesla. Sme spokojní jednak s kanvicou, samozrejme s filtrom EIVA a tiež sme spokojní aj s komunikáciou produkt manažéra a rýchlosťou dodania. Rozhodne odporúčame!
5
ZH Avatar autora | 10.01.2024
S veľmi rýchlo dodanou kanvicou som spokojná, cítiť lepšiu chuť filtrovanej vody.
5
PP Avatar autora | 25.12.2023
Velmi pekny dizajn kanvice,dufame ze splni funkciu filtracie,rozhodli sme sa pre tento produkt kedze by filtracia mala byt ucinejsia ako u inych produktoch,okamzite vybavenie objednavky
5
EK Avatar autora | 11.12.2023
Maximálna spokojnosť, slúži účelu, na ktorý bol kúpený. Rýchle dodanie, perfektný výrobok. Ďakujem
5
ZK Avatar autora | 28.08.2023
Konvica je pekná a praktická, s veľkým nalievacím otvorom. Som spokojná.
5
ŠB Avatar autora | 10.07.2023
Kvalita, pekný dizajn a funkčnosť. Voda z kanvice chutí lahodne, necítiť žiadne pachute.
5
MK Avatar autora | 19.04.2023
Zatiaľ som veľmi spokojná.Voda má inú chuť,chutí ako pramenistá.
5
R Avatar autora | 29.03.2023
Veľmi spokojný
5
MC Avatar autora | 24.03.2023
Na základe laboratórnych testov, ktoré som si prečítala, sme si so sestrou priplatili a kúpili tieto kanvice. Sme veľmi spokojní, spočiatku som sa obávala, že kanvica ma malý objem, ale zatiaľ nám to stačí. Voda je výborná a chutí aj deťom. Určite si do budúcna kúpime i fľaše.
5
IF Avatar autora | 23.01.2023
Skvelý produkt, a mam zdravú vodu.
5
DO Avatar autora | 16.06.2022
spokojnosť
5
DC Avatar autora | 18.04.2022
Spokojnosť. Voda má neporovnateľne väčšiu chuť. Za mňa super.
5
ML Avatar autora | 21.03.2022
Som spokojná.