Poddrezová filtračná jednotka

Kód: FILQU US CBDR
ZADARMOZADARMO
82 8 undersink 02 with battery
219 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.06.2024

Čistý kompaktný dizajn a malé rozmery poddrezovej filtračnej jednotky Quell zaisťujú pohodlné riešenie filtrácie s minimálnymi priestorovými požiadavkami. Jej súčasťou je aj chrómová vodovodná batéria, ktorá vhodne zapasuje do každej kuchyne.

Samotnú filtračnú časť umiestnite pod drez, mimo dohľad. Balenie obsahuje všetky potrebné súčasti pre inštaláciu zariadenia, vrátane trojcestného ventilu. Dvojstupňové filtračné zariadenia Quell s technológiou DisruptorTM odstraňujú omnoho viac nečistôt než iné filtre. Voda z filtračnej jednotky Quell chutí lepšie, pretože je lepšia. Oveľa lepšia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvojstupňová filtrácia

Táto filtračná jednotka je vybavená kombináciou dvoch filtrov: uhlíkový blok (CarbonBlock) a Disruptor™, čím je dosiahnutá prakticky dokonalá filtrácia vody. Filtračné jednotky Quell odstránia z vody všetky nežiadúce kontaminanty ako baktérie, parazity, vírusy, mikroorganizmy, ťažké kovy, chlór, zvyšky liekov, mikroplasty a mnoho iných. Filtráciou sa odstraňuje zápach a zlepšuje chuť vody.

Zároveň však neodstraňujú minerály, ktoré sú dôležitou súčasťou pitnej vody. Proces filtrácie vody nevyžaduje vysoký tlak, elektrickú energiu ani chemikálie, nič do vody nepridáva.

...

Filtračná technológia Disruptor™ patrí medzi to najefektívnejšie čo je dnes na trhu dostupné. Vďaka princípu elektroadsorpcie organické kontaminanty nielen zadržiava ale aj zneškodňuje. Disruptor bol donedávna využívaný výlučne NASA.

Viac informácií o Disruptore™ nájdete tu.

Viac informácií o uhlíkovom bloku (CarbonBlock) nájdete tu.

 

Vlastnosti poddrezovej filtračnej jednotky Quell:
 • Dvojstupňová filtrácia (CarbonBlock + Disruptor™)
 • Odstraňuje viac nečistôt ako ktorýkoľvek iný filter bez potreby elektrickej energie
 • Dezinfekcia anti-mikrobiálnym striebrom
 • Súčasťou balenia je chrómová vodovodná batéria
 • Montážne príslušenstvo v balení
 • Rýchla a bezstratová filtrácia
 • Jednoduchá a rýchla výmena filtračných vložiek
 • Prietok 2,5 l / min
 • Kapacita filtračných vložiek: 3.000 l (kvalita vody môže kapacitu ovplyvniť)
 • Životnosť filtračných vložiek: 6 mesiacov
 • Optimálny tlak vody: 100-400 kPa
 • Systém môže filtrovať vodu len v rozmedzí 4-38oC, preto ho montujte len na prívod studenej vody.
 • Možnosť kombinácie filtračných vložiek PP sediment, CarbonBlock, Disruptor™.
 • 100% recyklovateľná (bez filtrov)

 

...

 

Potrebujete vôbec vodný filter?

...

Ak ste niekedy premýšľali nad kvalitou vody, ktorá vám vyteká z kohútika, môžete si byť istí, že  bola dôkladne otestovaná skôr ako sa k vám dostala a je určite bezpečná. Ale je dosť dobrá na pitie?

Bezpečná pitná voda vyžaduje prísady, ktoré často môžete cítiť alebo ochutnať, napríklad chlór alebo dezinfekčný prostriedok. Ten sa pridáva do vody za účelom ničenia mikroorganizmov a ochrany pred opätovnou kontamináciou pri prechode vody distribučným systémom. Pri procese zvanom flokulácia, pri ktorom sa z vody odstraňujú suspendované častice aby sa zvýšila priezračnosť vody, sa používajú chemikálie obsahujúce hliník. Prechodom pitnej vody distribučným systémom sa taktiež do nej uvoľňujú drobné častice, pričom najstaršie rozvody môžu obsahovať olovo.

Filtrovanie vody z vodovodu, priamo pred jej konzumáciou je najlepším spôsobom, ako všetky tieto nežiadúce prísady odstrániť a zároveň tak výrazne vylepšiť jej chuť. V porovnaní s kúpou balených vôd je aj lacnejším riešením a bez zbytočného vytvárania ekologickej záťaže.

 

Máte ďalšie otázky?

Pozrite si najčastejšie otázky.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné jednotky
Prietok: 2,5 litra / min
Kapacita filtra: 3000 litrov / 6 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: