Súťaž Quell Nomad DOVOLENKA 2024

 

Štatút súťaže

Organizátor

Organizátorom súťaže je spoločnosť PHOBOS, s.r.o.,so sídlom Južná trieda 78, 040 01 Košice, IČO: 31655050


Trvanie súťaže

Súťaž prebieha v dvoch fázach:

1. Nákupná fáza: od 9. júla do 22. júla 2024 (alebo do vypredania zásob)
2. Fotografická fáza: po nákupe do 31. augusta 2024


Podmienky účasti

Súťaže sa môžu zúčastniť všetci plnoletí občania Slovenskej republiky. Účastník musí v období od 9. júla do 22. júla 2024 zakúpiť filtračnú fľašu Quell Nomad a uviesť do poznámky pri nákupe 'Dovolenka 2024'. Ponuka platí do vyčerpania zásob.


Pravidlá súťaže

 1. Nákupná fáza:
  Nakúpte na www.quell.sk filtračnú fľašu Quell Nomad v období od 9. júla do 22. júla 2024
  Pri nákupe uveďte do poznámky 'Dovolenka 2024'
 2. Fotografická fáza:
  Pošlite fotografiu zo svojej zahraničnej dovolenky s fľašou Quell Nomad: zo zaujímavého miesta, zo známeho miesta, so záberom na more alebo z turistického výstupu na známom mieste. Fotografie posielajte do 31. augusta 2024.


Odmeny

 1. Cashback:
  Každý účastník, ktorí splní podmienky súťaže, dostane cashback (vrátenie nákupnej ceny tovaru) za zakúpenú fľašu Quell Nomad.

 2. Bonusové odmeny:
  Komisia vyberie 3 najvtipnejšie, 3 najoriginálnejšie a 3 najkrajšie fotografie, ktoré budú navyše odmenené filtračnou kanvicou Quell Eiva s 3 pack filtrami - čistú vodu pre celú rodinu na celý rok.

Vyhodnotenie súťaže

Vyhodnotenie súťaže a výber víťazných fotografií prebehne dňa 16. septembra 2024. Víťazi budú informovaní e-mailom alebo telefonicky.


Záverečné ustanovenia

Účasťou v súťaži účastníci súhlasia s pravidlami súťaže a so spracovaním svojich osobných údajov za účelom realizácie súťaže. Účastníci súhlasia so zverejnením svojich fotografií pre účely propagácie výrobku na webstránke spoločnosti, na sociálnych sieťach a tlačených marketingových materiáloch. Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu podmienok súťaže alebo jej zrušenie bez predchádzajúceho upozornenia.