Reverzná osmóza TRINITY 600

Kód: FILQU RO TRINITY
699 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.05.2024

Bezzásobníkový systém reverznej osmózy Quell Trinity 600 má približne tretinovú veľkosť oproti štandardným RO systémom, inštalácia trvá o polovicu kratšie a poskytne vám stokrát viac vody než bežné reverzné osmózy. 

Zdá sa vám to príliš dobré na to, aby to bola pravda?

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo znamená bezzásobníkový systém reverznej osmózy?

Vo väčšine reverzných osmóz je proces filtrácie taký pomalý, že napustenie obyčajného pohára filtrovanou vodou trvá aj 10-15 minút. Preto sa k reverzným osmózam montujú zásobníky na vodu, kde sa filtrovaná voda nazbiera, aby ste ju mali v prípade potreby k dispozícií v dostatočnom množstve. Zásobníky sú však nevzhľadné, zaberajú veľa miesta pod kuchynským drezom alebo umývadlom a ak ste napríklad na dovolenke, voda v nich môže stáť aj mnoho dní.

RO ugly system

Quell Trinity 600 je prietokový systém reverznej osmózy bez potreby spomínaného zásobníka. To znamená, že voda sa čistí cez viacero filtrov a tečie priamo do vášho vodovodného kohútika. Dostanete tak okamžite neobmedzené množstvo kvalitnej a čerstvej filtrovanej vody.

Či umiestnite RO systém na podlahu alebo policu pod drezom, vždy vám zaberie s rozmerom 25x25x45cm len minimum úložného priestoru, ktorého je väčšinou nedostatok. S prístupom k výmene filtračných vložiek cez predný magnetický kryt je navyše údržba mimoriadne jednoduchá a preto ideálna pre každú domácnosť.

RO pod drezom 2 

 

Moderný design s čerpadlom a priamym prietokom bez zásobníka

S Quell Trinity 600 už žiadne čakanie na naplnenie zásobníka. S vysokou prietokovou kapacitou 2500 l za deň máte okamžite neobmedzený prístup k čistej vode. Integrované tiché magnetické čerpadlo zaisťuje dostatočný tlak vody prevysoko účinnú filtráciu aj v prípade, ak je tlak vody vo vašej domácnosti príliš nízky.

 

Štvorstupňová filtrácia

Kompaktná reverzná osmóza Quell Trinity 6000 ponúka extra vysokú filtračnú účinnosť so schopnosťou odstrániť takmer všetky kontaminanty z vody.

1. a 2. stupeň: Kombinovaný filter PP / CB (Polypropylen + CarbonBlock)
Odstraňuje suspendované častice ako usadeniny, hrdzu, chlór, prchavé organické látky, pachuť a zápach.

3. stupeň: Osmotická membrána 600GPD
Polopriepustná osmotická membrána pomáha zbaviť sa ťažkých kovov ako železo, meď, chróm, olovo, fluoridov, dusičnanov, vírusov, baktérií a solí. Prepustí len molekuly vody.

4. stupeň: Filter s granulovaným aktívnym uhlím (GAC)
Absorbuje organické chemikálie, pachy a zlepšuje chuť.

RO krabica s filtrami

 

Vysoká kvalita vody s neuveriteľnou efektivitou

Zefektívnením procesu filtrovania vody vytvára Quell Trinity 600 v porovnaní s bežnými reverznými osmózami len minimum odpadovej vody potrebnej k oplachu osmotickej membrány, čo z neho robí jeden z najúčinnejších dostupných systémov reverznej osmózy.

Inteligentná vodovodná batéria s indikáciou potreby výmeny filtra

Quell Trinity 600 je vybavený “Smartfaucet”- vodovodnou batériou s LED farebným indikátorom. Ten vás upozorní na pokles kvality vody, aby ste mohli skontrolovať stav vašich filtrov a ich vymeniť skôr ako vám voda prestane chutiť. Systém indikuje každý filter samostatne a upozorní na skutočnú potrebu jeho výmeny.Pre výmenu filtrov nie je potrebný odborný zásah, zvládne to každý behom pár sekúnd.

 RO smart bateria

 

Ak teda hľadáte riešenie pre filtráciu vody, ktoré vám môže poskytnúť iba reverzná osmóza a chcete ušetriť miesto pod drezom a veľa starostí s tým spojených, bezzásobníkový systém Quell Trinity 600 je ideálny pre vašu domácnosť . Ľahko sa inštaluje, udržiava a čo je najdôležitejšie, je efektívnejší ako väčšina iných osmóz.

Prednosti bezzásobnikovej reverznej osmózy Quell Trinity 600

  • Moderný a kompaktný dizajn vhodný do každej kuchyne,
  • Malé rozmery, ľahké umiestnenie pod drez
  • Systém s čerpadlom vhodný aj do domácností s nízkym tlakom vody
  • Okamžitá dostupnosť filtrovanej vody v potrebnom objeme
  • Najnižšia spotreba odpadovej vody
  • Indikácia potreby výmeny konkrétneho filtra
  • Cenovo dostupné filtre s dlhou životnosťou
  • Jednoduchá výmena filtrov click systémom a bez nutnosti odborného servisu
  • Filtre s pružinovým uzáverom zabraňujúce úniku vody počas výmeny filtrov
  • Jednoduchá inštalácia zariadenia

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné jednotky
Kapacita filtra RO: 3 roky
Kapacita filtra GAC: 1 rok
Kapacita filtra PP+CB: 6 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: