Pultová filtračná jednotka

Kód: FILQU CT CBDR
ZADARMOZADARMO
58 9 countertopfilter 03
179 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.06.2024

Elegantný, moderný dizajn pultovej filtračnej jednotky Quell bude ladiť s každou kuchyňou. Zariadenie je jednoducho pripojiteľné k vodovodnej batérií, takže si budete môcť okamžite vychutnať čistú a skvele chutiacu vodu.

Ideálne pre domácich majstrov a nájomcov, pretože pri inštalácii filtračnej jednotky nie je potrebné vŕtanie. Všetko potrebné k montáži je súčasťou balenia. Zariadenie s výškou 32cm a šírkou 21cm bezpečne sedí na protišmykovej podložke a je vybavené chrómovým kohútikom. Voda z filtračnej jednotky Quell chutí lepšie, pretože je lepšia. Oveľa lepšia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvojstupňová filtrácia

Táto filtračná jednotka je vybavená kombináciou dvoch filtrov: uhlíkový blok (CarbonBlock) a Disruptor™, čím je dosiahnutá prakticky dokonalá filtrácia vody. Filtračné jednotky Quell odstránia z vody všetky nežiadúce kontaminanty ako baktérie, parazity, vírusy, mikroorganizmy, ťažké kovy, chlór, zvyšky liekov, mikroplasty a mnoho iných. Filtráciou sa odstraňuje zápach a zlepšuje chuť vody. Zároveň však neodstraňujú minerály, ktoré sú dôležitou súčasťou pitnej vody. Proces filtrácie vody nevyžaduje vysoký tlak, elektrickú energiu ani chemikálie, nič do vody nepridáva....

Filtračná technológia Disruptor™ patrí medzi to najefektívnejšie čo je dnes na trhu dostupné. Vďaka princípu elektroadsorpcie organické kontaminanty nielen zadržiava ale aj zneškodňuje. Disruptor bol donedávna využívaný výlučne NASA.

Viac informácií o Disruptore™ nájdete tu.

Viac informácií o uhlíkovom bloku (CarbonBlock) nájdete tu.

 

Vlastnosti pultovej filtračnej jednotky Quell:
 • Dvojstupňová filtrácia (CarbonBlock + Disruptor™)
 • Odstraňuje viac nečistôt ako ktorýkoľvek iný filter bez potreby elektrickej energie
 • Dezinfekcia anti-mikrobiálnym striebrom
 • Jednoduchá inštalácia na väčšinu vodovodných kohútikov
 • Montážne príslušenstvo v balení
 • Rýchla a bezstratová filtrácia
 • Jednoduchá a rýchla výmena filtračných vložiek
 • Prietok 2,5 l / min
 • Kapacita filtračných vložiek: 3.000 l (kvalita vody môže kapacitu ovplyvniť)
 • Životnosť filtračných vložiek: 6 mesiacov
 • Optimálny tlak vody: 100-400 kPa
 • Systém môže filtrovať vodu len v rozmedzí 4-38°C. NEPOUŽÍVAJTE horúcu vodu!
 • Možnosť kombinácie filtračných vložiek PP sediment, CarbonBlock, Disruptor™.
 • 100% recyklovateľná (bez filtrov)

 

...

 

Potrebujete vôbec vodný filter?

Ak ste niekedy premýšľali nad kvalitou vody, ktorá vám vyteká z kohútika, môžete si byť istí, že bola dôkladne otestovaná skôr ako sa k vám dostala a je určite bezpečná. Ale je dosť dobrá na pitie? Bezpečná pitná voda vyžaduje prísady, ktoré často môžete cítiť alebo ochutnať, napríklad chlór alebo dezinfekčný prostriedok. Ten sa pridáva do vody za účelom ničenia mikroorganizmov a ochrany pred opätovnou kontamináciou pri prechode vody distribučným systémom. Pri procese zvanom flokulácia, pri ktorom sa z vody odstraňujú suspendované častice aby sa zvýšila priezračnosť vody, sa používajú chemikálie obsahujúce hliník. Prechodom pitnej vody distribučným systémom sa taktiež do nej uvoľňujú drobné častice, pričom najstaršie rozvody môžu obsahovať olovo. Filtrovanie vody z vodovodu, priamo pred jej konzumáciou je najlepším spôsobom, ako všetky tieto nežiadúce prísady odstrániť a zároveň tak výrazne vylepšiť jej chuť. V porovnaní s kúpou balených vôd je aj lacnejším riešením a bez zbytočného vytvárania ekologickej záťaže.

 

Máte ďalšie otázky?

Pozrite si najčastejšie otázky.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné jednotky
Prietok: 2,5 litra / min
Kapacita fitra: 3000 litrov / 6 mesiacov
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
B Avatar autora | 10.01.2022
Po dobrej skúsenosti s kanvicou sme si zadovážili pultovú filtračnú jednotku a sme s ňou veľmi spokojní